Готуй дрова влітку: мешканці Кривого Рогу зможуть за пільгою придбати «тверде паливо»

Фото Східного лісового офісу

Пільговики зможуть зекономити на заготівлі дров до зими. Про це повідомили у Східному лісовому офісі.

У філіях Східного лісового офісу можна придбати дрова дешевше. Ця послуга доступна усім пільговикам, які перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Читайте також: наслідки атаки дронами на Кривий Ріг 14 липня: містяни подали майже 300 заявок, щоб отримати матеріальну допомогу на відновлення майна

Для цього потрібно звернутися до територіального відділення пенсійного фонду України із відповідною заявою про надання пільг на придбання твердого палива.

Подати такі заяви також можна в електронній формі через офіційний вебсайт Мінсоцполітики. Для отримання пільги на придбання дров заява подається щороку.

Подаючи заяву не забудьте додати довідку про наявність у будинку пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

Пільга на купівлю дров розраховується пенсійним фондом, з урахуванням причин, за яких людині присвоєно статус пільговика. Сума пільги виплачується як в готівковому, так і безготівковому вигляді.

Замовляйте дрова офіційно через сайт ДроваЄ або напряму в лісництвах філій Східного лісового офісу!

Раніше ми писали: скільки родин на Дніпропетровщині цьогоріч отримали «пакунок малюка» або компенсацію за нього. У бебі-боксі – найнеобхідніші речі для немовляти. Підгузки, пелюшки, боді, «чоловічки», ковдра, засоби гігієни та багато іншого. Замість нього можна обрати виплату в 6816 грн.

 

Джерело

Новости Кривого Рога