Графік подачі води на Криворіжжі змінено через підрив Каховської ГЕС — Євген Ситниченко про ситуацію у громадах

Графік подачі води на Криворіжжі змінено через підрив Каховської ГЕС - Євген Ситниченко про ситуацію у громадах0

Після підриву греблі Каховської гідроелектростанції на Криворіжжі змінилася ситуація щодо водозабезпечення. Існує загроза зменшення обсягів подачі питної води у північних районах Кривого Рогу, які живляться від Каховського водосховища через водосховище «Південне».


Разом із тим, ситуацію контролюють спеціалісти. Вже визначено, за яким графіком будуть подавати воду. Він залишається незмінним у Кривому Розі — подача води буде здійснюватися цілодобово. Однак, у Тернівському, Покровському та Інгулецькому районах доведеться знижувати тиск подачі води у нічний час.


Читайте також: Кривий Ріг має резерв водопостачання за рахунок максимального наповнення Південного та Карачунівського водосховищ – Сергій Лисак.


Євген Ситниченко, начальник Криворізької районної військової адміністрації, зазначив, що певні зміни у водозабезпеченні відбудуться і у громадах району. Нивотрудівська, Апостолівська, Грачаноподівська, Широківська та Зеленодольська громади будуть забезпечені водою лише зранку і до обіднього часу. Це вимушений крок, який необхідний для вирішення технічних особливостей.


“Наголошую, що без питної води ніхто не залишиться. Все буде добре. Кривий Ріг та інші громади Криворізького району будуть отримувати воду цілодобово, без змін”, — зазначив Євген Ситниченко.


Нагадаємо, що через підрив греблі Каховської ГЕС у критичній небезпеці опинилися щонайменше 20 000 мешканців Херсонської області. Евакуація населення триває. Є населені пункти, які затопило вже повністю.


Джерело

Новости Кривого Рога