Грантова підтримка для відновлення та розвитку криворізького бізнесу. Як отримати?

Грантова підтримка для відновлення та розвитку криворізького бізнесу. Як отримати?

Українські мікропідприємства, які найбільше постраждали під час війни, отримають до 4000 євро для відновлення діяльності. Кошти можна витратити на обладнання, ремонт пошкоджених приміщень, закупівлю сировини, виплату заробітної плати, оренду та інші господарські потреби. 750 підприємців отримають кошти для відновлення мікробізнесу.

Про це повідомили в управлінні розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради.

Мікрогранти від EU4Business фінансуються Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізуються Фондом розвитку підприємництва спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, порталом Дія, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес, німецькою федеральною компанією GIZ Ukraine.

Долучитися до програми зможуть мікропідприємства, які:

  • мають до 9 працівників та річний дохід до 2 млн євро;
  • провадять діяльність за КВЕДАми,  визначеними програмою;
  • не мають заборгованості перед бюджетом України;
  • не брали участі в міжнародних грантових програмах з 01.02.2022 року.

Конкурс проходитиме в 3 етапи. Дедлайн першого етапу (зокрема для суб’єктів господарювання Дніпропетровської області) – до 21 серпня поточного року. На кожному вибиратимуть по 250 підприємців.   

Переможця буде визначено за рівнем зруйнованості від війни, потенціалу для відбудови та якості заходів з відновлення діяльності мікропідприємства.

У виконкомі міськради пропонують підприємцям міста отримати грант на розвиток бізнесу та заповнити заяву на порталі Дія (http://surl.li/jxkqo) зазначивши інформацію про показники діяльності до повномасштабної війни та під час бойових дій та визначивши напрями використання коштів, оскільки їх треба використати виключно на пункти, зазначені в заяві. Деталі за посиланням: http://surl.li/jxllz.

Управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, виконкоми районних у місті рад плідно співпрацюють з суб’єктами господарювання з цього питання.

Міська влада завжди готова до співпраці і постійно на практиці це доводить. Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 36Б, каб. 417, 418, тел. (0564) 92-25-89)».

Джерело

Новости Кривого Рога