Для благодійних організацій, що функціонують на території України, а також для громадських організацій з’явилася чудова можливість взяти участь у грантовій програмі і отримати певну суму грошей за розроблений соціальний / благодійний проект.
Суть проекту «Дельта Милосердя»
Що означає участь у грантовій програмі і як можна стати її учасником? Як вже говорилося раніше, для цього потрібно бути або благодійним фондом, або громадською організацією, що займається вирішенням соціально важливих проблем.
Далі потрібно розробити проект, який буде оцінювати журі. Проект повинен носити соціально корисне навантаження і повинен вирішувати певну проблему суспільства: це може бути план щодо оптимізації функціонування самого фонду / організації; це може бути алгоритм вирішення конкретної благодійної завдання (допомога хворіють дітям, бездомним тваринам, жінкам, які опинилися в складних життєвих умовах) і т.д.
Призовий фонд складає 30 000 грн і буде розділений на два гранти. Перший грант в 20 000 грн буде виділено в якості фінансування певного благодійного проекту (або переможець може використовувати цей грант в якості співфінансування для великого благодійного проекту). Другий грант 10 000 грн за результатами відбіркового конкурсу буде відданий другому переможцю і повинен бути використаний для адміністративних потреб фонду або організації.
Кожен з учасників може подавати конкурсну роботу на отримання одного із зазначених вище грантів.
Для участі претендентам на перемогу необхідно опублікувати на сайті благодійної організації новина, що вони беруть участь в цьому проекті.
Подати заявку на участь і завантажити аплікаційні форми можна за посиланням https://deltafinance.com.ua/delta-miloserdya/ .
Грантодавець проекту «Дельта Милосердя»
Спонсором цієї грантової програми виступив представник малого бізнесу, сервіс «Дельта-Фінанс» (Дельтакредит). Ця ж компанія виступає і грантодавачем.
Що потрібно знати про цю компанію? Це інформаційно-аналітичний портал, що надає можливість користувачеві порівняти умови кредитування по Україні, включаючи банки і мікрофінансові організації. Зручна функція оформлення кредиту безпосередньо через сайт, наявність аналітичних статей, огляду банківського ринку і свіжих новин роблять портал «Дельта-Фінанс» успішним гравцем в своєму секторі.
Ідея створення грантової програми для БФ і ГО носить альтруїстичний характер — керівництво «Дельта-Фінанс» хоче привернути увагу малого бізнесу до проблем фінансування благодійних фондів, закликати виступати грантодателями в наступних подібних проектах. З іншого боку, мета проекту — заохочувати фонди і організації розробляти інноваційні проекти в галузі благодійництва, вносити свіжі ідеї і шукати нові шляхи розвитку.
І якщо кожен десятий фонд або організація стануть постійними учасниками подібних грантових проектів, це буде породжувати здорову конкуренцію і вдихне нове життя в саме поняття «благодійність». Сьогодні так багато потребують сторонньої допомоги, багато тих, хто опинився в складних життєвих ситуаціях і не може сам про себе подбати.
Однак, незважаючи на велику кількість всіляких фондів і організацій, які займаються вирішенням соціальних проблем, кількість які потребують допомоги все одно критично багато. І тільки залучення малого і середнього бізнесу до проблем благодійних фондів, налагодження їх кооперації між собою може вивести роботу БФ і ГО на принципово новий рівень.