Громада Криворізького району шукає шляхи відновлення

Як повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на паблік «Зеленодольська міська територіальна громада», 24-го травня Зеленодольськ зустрічав друзів

270523 14 min

До громади завітали представники гуманітарного центру Проліска — Кривий Ріг, благодійного фонду Карітас Кривий Ріг УГКЦ, UNHCR Ukraine — Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Команди ГЦ «Проліска» та БФ «Карітас» стали першими, хто не зважаючи на ризики потрапити під обстріли, зайшли на нашу територію.

Завдяки налагодженому партнерству понад 2000 осіб з числа жителів громади та ВПО отримали від фондів різноманітну гуманітарну допомогу.

Будівельні набори, тарпаулін, поліетиленова плівка, листи ОСБ, одяг, взуття, набори гігієни, вікна, фінансова допомога – неповний перелік допомоги, отриманої нашими жителями.

«Впродовж 8 місяців мешканці громади жили під постійною загрозою обстрілів. За цей час лише у Зеленодольську було пошкоджено понад 1200 квартир у 74 будинках. Без підтримки партнерів відновити пошкодження нашим жителям було би не можливо, особливо людям пенсійного віку. Тому, від імені усіх жителів громади, дякую вам за рік плідної співпраці на шляху відновлення», — зазначила секретар ради Ольга Цицюра.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога