Громадяни з Узбекистану, Молдови, росії, Азейбарджану, Грузії: що робити та куди звертатися криворіжцям у випадку виявлення нелегалів

Всього за кілька днів працівники Управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ГУ ДМС в Дніпропетровській області, спільно з працівниками Служби безпеки України провели плідний рейд. Результат – поміщені до пункту тимчасового перебування, зокрема і за рішеннями судів, громадяни Узбекистану, Молдови та двоє росіян. Видворені за межі країни росіянин, двоє азербайджанців та раніше судимий грузин. Про це повідомляється на сторінці ГУ ДМС Дніпропетровщини.

Громадяни з Узбекистану, Молдови, росії, Азейбарджану, Грузії: що робити та куди звертатися криворіжцям у випадку виявлення нелегалів

Іноземці тривалий час незаконно жили на території України та ухилялися від примусового повернення додому. Фахівці кажуть, що після відправки за терени нашої країни, таким особам заборонено повертатися сюди щонайменше впродовж 5 років. 

Якщо криворіжцям та іншим мешканцям Дніпропетровської області відомо про місце знаходження іммігрантів, які порушили закон, то потрібно поінформувати про них Міграційну службу по буднях, з 8:00 – 17:00. Свідчення анонімні на будь-який зручний месенджер за номером 063-718-71-44.

«Бажано, зазначити: локацію, дату і час, коли Ви помітили таких осіб, відомі факти нелегального перебування іноземців або осіб без громадянства, додаткову інформацію, за наявності такої. 

Державна Міграційна служба України запобігає незаконному перебуванню на території України іноземців та осіб без громадянства», — йдеться у повідомленні.

Громадяни з Узбекистану, Молдови, росії, Азейбарджану, Грузії: що робити та куди звертатися криворіжцям у випадку виявлення нелегалів1

Джерело

Новости Кривого Рога