У Дніпропетровській області за останній тиждень кількість недужих через ГРВІ зросла на 10,7% та сягнула 15 387 людей. Перевищення епідемічного порогу зафіксовано у Криворізькому, Павлоградському, Синельниківському районах та у Жовтих Водах.
Через високу захворюваність серед дітей, окремі класи та школи на Криворіжжі, у Дніпровському та Павлоградському районах переведені на дистанційні уроки. Це загалом понад 2 000 учнів. У Жовтих Водах віддалене навчання у всіх освітянських закладах до 24 лютого.
Ситуація з діагностуванням коронавірусу встановлена на рівні попереднього періоду. Нині лікується 51 особа. Пропри окреслене, ситуація контрольована. Якщо ви маєте перші недобрі симптоми – залишайтеся вдома та зверніться за допомогою до сімейного лікаря. Бережіть себе.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що уряд планує розширити програму «Доступні ліки».