ГЗК Кривого Рогу подарували Глеюватській громаді бусик

Транспорт Метінвесту зазвичай працюює на виробничих майданчиках. У Кривому Розі навесні вони з’являються на вулицях, щоб поливати дороги. А є ті, що допомагають громадам вирішувати побутові й гуманітарні питання

070623 5 min

Як-от сучасний мікроавтобус Ford. Машину для мешканців Глеюватки підприємства Кривого Рогу — ПівнГЗК і ЦГЗК придбали до початку повномасштабного вторгнення.

У Глеюватську громаду входять 19 сіл, тож авто було дуже необхідне для перевезення жителів, школярів та дошкільнят.

Вже у перші дні війни вона виїжджала на позиції захисників для доставлення їжі, засобів гігієни та теплого одягу. Також техніка транспортувала глеюватців до пункту здачі крові й розвозила по селах продуктові та гігієнічні пакунки від фонду Рятуємо Життя.

Нагадаємо, Метінвест системно підтримує Глеюватську громаду. Раніше за підтримки підприємств Метінвесту у дошкільному навчальному закладі села Глеюватка облаштували спортивний зал, зробили капітальний ремонт фасаду початкової школи в селі Шевченківське, відкрили нову поліцейську станцію та придбали автомобіль для шерифа громади.

Також у партнерстві з Північним ГЗК в селі Шевченківське завершили реконструкцію сучасної амбулаторії, яка з січня цього року приймає пацієнтів з шести сіл з Старостинського округу.

Перебіг реалізації проектів у громаді координує громадська організація «Криворізька фундація майбутнього».

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога