І «порчу знімуть», і без копійки залишать: обережно, у Довгинцівському районі Кривого Рогу помічені шахрайки-«мольфарки», — соцмережі

У Довгинцівському районі нашого міста помічені шахрайки. Одній на вигляд близько 50 років, іншій – 30. Жінки мають слов’янську зовнішність, спілкуються російською. Вони підходять до людей у громадських місцях і при розмові представляються «мольфарками», які за кошти можуть зняти «вроки». Про цю історію у соцмережі розповіла Юлія Німець.

І «порчу знімуть», і без копійки залишать: обережно, у Довгинцівському районі Кривого Рогу помічені шахрайки-«мольфарки», - соцмережі

З її знайомою сталася прикра ситуація через псевдочарівниць. На момент оборудки одна з фігуранток була у темно-синій сорочці, спідниці та білому капелюсі. Статура повна. «Компаньйонка» худорлява, мала образ у світлій сукні у смужку, білих туфлях та з чорною сумкою. Можливо, обидві володіють гіпнозом. 

«Гроші обіцяють повернути, але підсунувши підробку, зловмисники тікають. Молодша жінка випадково потрапила в кадр. Прошу вашої допомоги, ймовірно, особи орудують по місту, в різних районах. Думаю, це не останній випадок. Можливо, хтось впізнає їх, або вони підійдуть до когось з вас – одразу викликайте поліцію, не передавайте ваших грошей, не повідомляйте приватну інформацію. Також, в разі наявності будь-якої інформації про вказаних осіб, прошу повідомити мені в особисті повідомлення. В разі ідентифікації зловмисниць, подяка не забариться. Ну і плюсик в карму гарантовано», — написала Юлія.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що «цілительку» з Кривого Рогу затримала поліція Києва.

Джерело

Новости Кривого Рога