Інгулецький комбінат Метінвесту залучений до боротьби з карантинними бур’янами у Кривому Розі

Інгулецький комбінат Метінвесту залучений до боротьби з карантинними бур’янами у Кривому Розі

В межах виконання міської екологічної програми на Інгулецькому комбінату Метінвесту проводять заходи зі знищення шкідливих рослин на території проммайданчика та в санітарно-захисних зонах.

Початок серпня – період активного цвітіння амброзії та інших алергенних трав, яке може спричиняти у багатьох людей прояви полінозу. Ця хвороба досить розповсюджена серед населення степової зони України, до якої належить Кривий Ріг. Для вирішення проблеми карантинних рослин у місті об’єдналися комунальні служби, мешканці ОСББ, приватного сектору і бізнес. Зокрема на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті щороку від середни весни і до перших заморозків виконують комплексні заходи по боротьбі зі шкідливими травами.

Інгулецький комбінат Метінвесту залучений до боротьби з карантинними бур’янами у Кривому Розі1

Читайте також: і литиме, і гримітиме: синоптики розповіли про погоду в Україні та Кривому Розі на поточний тиждень 

Найширше традиційно застосовують механічний метод – покіс карантинних трав. Його проводять регулярно на території усіх цехів підприємства, уздовж доріг, у місцях відпочинку працівників, біля побутових будівель, у санітарно-захисних зоних. Також для знищення шкодочинних бур’янів використовують гербіцидний препарат. Він має властивість проникати в бур’яни через листя та інші зелені частини, уражати точки росту і призводити до відмирання надземних та підземних частин рослини.

Інгулецький комбінат Метінвесту залучений до боротьби з карантинними бур’янами у Кривому Розі2 Інгулецький комбінат Метінвесту залучений до боротьби з карантинними бур’янами у Кривому Розі3

«Аби звільнити місто від карантинних рослин, які значною мірою шкодять населенню, треба не припиняти проводити роботи по їх знищенню, збільшувати оброблювані площі та шукати нові ефективні й екологічні методи боротьби. На Інгулецькому ГЗК лише протягом липня були виконані покоси на 27,7 гектарах території, ще на 10 гектарах ми використали гербіцид, який є нешкідливим для людей, тварин та інших рослин. Цьогоріч, як і завжди, ці роботи ми будемо проводити до холодів, аби не дати змоги рослинам-алергенам цвісти і розповсюджувати шкідливий пилок», — зазначив начальник відділу охорони навколишнього середовища Інгулецького ГЗК Євгеній Бохонський.

Успішні результати від боротьби з карантинними бур’янами зафіксовані й на іншх підприємствах Метінвесту у Кривому Розі, які також активно залучені до виконання міської екологічної програми.

Раніше ми писали: Метінвест шукає співробітників на гірничо-збагачувальні комбінати та сервісні підприємства. Кандидатам пропонують стабільну робота з гідною оплатою та соціальний пакет зі спеціальними бонусами.

Джерело

Новости Кривого Рога