Інтерактивна мапа укриттів у Кривому Розі

Інтерактивна мапа укриттів у Кривому Розі0

У Кривому Розі є інтерактивна мапа укриттів. Її опублікувала пресова служба КП “Кривбасводоканал” із посиланням на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Криворізького міськвиконкому.


На онлайн-мапі міститься інформація про 880 укриттів у багатоквартирних будинках, школах, дитячих садках, на підприємствах тощо. Можна переглянути повний перелік укриттів. Сховище можна знайти також за адресою.


Читайте також: У Кривому Розі є район, де неможливо створити укриття у жодному з дитячих садків.


Відкривши інформацію про те чи інше укриття, можна знайти дані щодо його адреси та місткості. Також є прив’язка до геолокації об’єкта, де є сховище.


Так, наприклад, за адресою вул. Таїсії Буряченко, 2 є укриття у житловому будинку. Там може сховатися 20 людей. У школі № 130 за адресою вул. Незалежності України, 12 можуть перечекати повітряну тривогу 600 людей.


Переглянути інтерактивну мапу укриттів у Кривому Розі можна ЗА ПОСИЛАННЯМ.


Також ми повідомляли, що у Кривому Розі вимагали встановити укриття на зупинках громадського транспорту. Одна із місцевих мешканок зареєструвала петицію щодо цього, але вона не назбирала необхідної кількості підписів.

Джерело

Новости Кривого Рога