Із світу високих технологій: роботи друкують 3D-конструкції

Американська компанія, що займається розробкою роботизованих апаратів, AMBOTS презентувала роботів, які разом виготовляють пластикові конструкції великих розмірів за 3D-технологією. В процесі демонстрації два роботи надрукували конструкцію згідно складеному плану. Також компанія представила робота для збирання вже надрукованих великих деталей.

Розміри малогабаритних роботів складають приблизно 30 на 40 сантиметрів. За конструкцією робот складається з колісної платформи, на яку встановлений 3D-принтер. Спочатку друкується середня частина деталі, а потім два роботи одночасно з двох сторін продовжують процес виготовлення виробу. Пересування робота доволі плавні завдяки конструкції колісної платформи, яка легко повертається в площині та необхідності в розворотах немає.

3D-принтери, встановлені на роботах, налаштовані на роботу в режимі пошарового нанесення. В процесі виготовлення деталі, з друкувальної голівки виходить пластикова нитка, розправляється та укладається потрібному місці.

Одночасний друк двома роботами дозволяє в кілька разів пришвидшити виробництво тієї чи іншої деталі. Роботи надійдуть у продаж у 2020 році.

Новости Кривого Рога