Йому було лише 22: на Харківщині загинув Дмитро Локоман, водій-санітар із Кривого Рогу

Йому було лише 22: на Харківщині загинув Дмитро Локоман, водій-санітар із Кривого Рогу0

Дмитро Андрійович Локоман народився 5 грудня 2000 року у Кривому Розі. Хлопець закінчив Криворізьку гімназію № 28, що у Центрально-Міському районі. Після завершення навчання у школі здобув професію слюсаря з ремонту авто та водія в Інгулецькому професійному ліцеї. Фах обрав не випадково, бо надто любив швидкість та автомобілі.


Отримавши освіту, деякий час Дмитро працював за кордоном, але повернувся додому — до сестри Валерії та батьків — Андрія та Світлани.


Ще у 2020 році Дмитра призвали на строкову службу, після чого він підписав контракт із 92-ю бригадою імені кошового отамана Івана Сірка. Криворіжець служив водієм-санітаром. У травні 2022 року Дмитра нагородили нагрудним знаком командувача сухопутних військ ЗСУ “За службу”. Також військовослужбовець мав медалі “Учасник АТО” та “Ветеран війни”.


Йому було лише 22: на Харківщині загинув Дмитро Локоман, водій-санітар із Кривого Рогу1     Йому було лише 22: на Харківщині загинув Дмитро Локоман, водій-санітар із Кривого Рогу2


Під час повномасштабного вторгнення Дмитро мужньо та рішуче боронив Батьківщину, йому вдалося врятувати не одне життя побратимів та посестр. У війні молодий військовослужбовець втратив колегу-медика.


Тітка Дмитра Олена розповідає, що під час великої війни племінник став дорослим не по роках. Він буквально перетворився із молодого юнака на виваженого чоловіка. Його характеризують як завжди усміхненого і позитивного. Дмитро мав міцний зв’язок із батьками, а маму називав мамулею. Самого Дмитра рідні називали Дімошкою — так сильно любили молодого захисника.


Йому було лише 22: на Харківщині загинув Дмитро Локоман, водій-санітар із Кривого Рогу3     Йому було лише 22: на Харківщині загинув Дмитро Локоман, водій-санітар із Кривого Рогу4


У ніч проти 24 травня разом із побратимами він саме очікував наказу. На позицію військових обрушився ворожий вогонь. Дмитро отримав серйозне поранення, яке виявилося несумісним із життям.


27 травня Дмитра Локомана провели в останню путь. Покоїться воїн на алеї слави Всебратського кладовища. Сусіди віддали шану Дмитрові, стоячи на колінах. Відомо, що без Дмитра залишилася наречена. Вони мали плани на життя та спільні мрії.


Захисника-криворіжця посмертно нагородили нагрудним знаком “За заслуги перед містом” ІІІ ступеня.


“Особисто для мене загибель Діми — це не просто біль, не просто втрата… Мій чоловік теж захищав Батьківщину і в листопаді-місяці зник безвісти під Бахмутом. Залишилася одна порожнеча…”, — розповіла журналістам krivbass.city Олена Локоман.Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній “Книзі пам’яті” . Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам .

Джерело

Новости Кривого Рога