Юрій КРАВЧЕНКО помер в лікарні в Кривому Розі від бойових поранень

29-го липня 2025 року, під час лікування у Кривому Розі, помер 58-річний старший солдат Юрій КРАВЧЕНКО, повідомили в пабліку Жовтоводської міської ради

Юрій Кравченко з криворізького ПівнГЗК віддав життя за Україну

Юрій КРАВЧЕНКО народився 24 червня 1967 року у Жовтих Водах, закінчив СШ №6. Із батьком працював у будівельно-монтажному управлінні.

У 1985 році був призваний на строкову військову службу, після якої продовжив трудовий шлях на будівництві.

Опановував різні професії у різних містах – працював у Жовтих Водах, Києві, Кривому Розі. Останнє місце роботи – охоронник на «Північному ГЗК». Любив автомобільну справу, професійно рихтував та фарбував автівки.

8-го серпня 2024 року Юрій став на захист своєї країни у складі Нацгвардії. Служив стрільцем, виконував бойові завдання поблизу м. Куп’янськ на Харківщині, де і отримав важкі поранення.

У військового залишилися двоє дітей.

Вічна пам’ять Герою!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога