Керівництво Криворізького району привітало з днем народження героїчного командувача

Як повідомляє голова ВА Криворізького Району Євген СИТНИЧЕНКО, 12-го травня день народження відзначає командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія», бригадний генерал Олександр ТАРНАВСЬКИЙ

120523 16 min

Перемога України в боротьбі за свою цілісність і незалежність неможлива без наших хоробрих військових. Вони наш щит і меч, наша зброя, якою ми пишаємося. Наші сміливі захисники і захисниці знають тільки шлях вперед, націлені лише на успіх. І підтримують їх у всьому керівники.

Сьогодні свій день народження відзначає командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія», бригадний генерал Олександр Тарнавський. Людина, яка вражає силою духу, витримкою, спокоєм, незламною вірою в перемогу України.

Він упевнений у своїх діях, впевнений у військових, які боронять нашу країну. Його поважають, до нього дослухаються, бо, маючи сталевий характер, Олександр Георгійович не втратив людяність і щирість.

Євген СИТНИЧЕНКО (праворуч) з радником голови Дніпропетровської ОВА Олександром Фастовцем (ліворуч) мали нагоду поздоровити Олександра Тарнавського і побажати здоров’я та успіхів.

— Його бажання ми знаємо, і впевнений, що дуже скоро воно втілиться в життя. Вірю, що незабаром ми всі разом зустрічатимемося в мирній країні, яка перемогла злу, брехливу, рабську ерефію, — йдеться у повідомленні.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога