«Кіпішний борець за правду»: історія воїна криворізького 7 окремого батальйону «АРЕЙ» УДА

Народився у Кривому Розі, до повномасштабного вторгнення працював на шахті, був активним громадським діячем. У лютому 2022 вступив до лав Української добровольчої армії. Його історією поділились на сторінці батальйону у соцмережі.

«Кіпішний борець за правду»: історія воїна криворізького 7 окремого батальйону «АРЕЙ» УДА

Військовий батальйону «АРЕЙ» з позивним Кодя, заступник командира 2 роти з МПЗ до повномасштабного вторгнення працював на шахті, був громадським діячем, проводив антикорупційні розслідування. Вільного часу майже не мав. 

Але у останні дні лютого 2022 кардинально змінив своє життя і став на захист нашої держави, адже з самого дитинства був «кіпішним борцем за правду», — повідомили у батальйоні. Його військовий шлях розпочався на Херсонщині. Кодя був і досі залишається враженим мужністю та несамовитістю хлопців із батальйону. А також сталевою дисципліною, хоробрістю та відданістю кожного з братів і сестер. 

«Головна мета – пробити таку дірку в генетичній пам’яті московитів, щоб при назві Україна у них діарея траплялась. Щоб та популяція про війну навіть не згадувала», – говорив військовий. 

Зараз він думає лише про перемогу та майбутнє відновлення країни, бо, як і всі ми, хоче жити у вільній, сучасній та квітучій державі: «Хочу передати народу України і підростаючому поколінню, що Україна була, є і буде. А наскільки успішною буде наша держава, залежить від кожного з нас, тож треба кожному на своєму рівні працювати і робити все можливе для перемоги зараз і величі України в майбутньому. Величі, що базується на добробуті кожного громадянина України!».

Джерело

Новости Кривого Рога