Класична музика, відеоспостереження та картини на стінах: у Кривому Розі облаштували ще одне укриття

Класична музика, відеоспостереження та картини на стінах: у Кривому Розі облаштували ще одне укриття

Завдяки благодійникам і коштам з міського бюджету у Кривому Розі до нового навчального року облаштували укриття ще одного освітнього закладу. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Читайте також: у Кривому Розі після ремонту відкрили тематичне укриття: чому присвячене

У Кривому Розі триває підготовка освітніх закладів до нового навчального року. Однією з основних умов допуску шкіл та садочків до процесу отримання знань є облаштування безпечних для дітей укриттів. Чергове з них вже готове до експлуатації у музичній школі №5. Тут провели ремонт і закупили необхідне обладнання. Частину робіт виконали завдяки благодійникам ГО «СД Платформа» та за підтримки Фонду Friedrich-Ebert-Stiftung в Україні і Rotary International.

Класична музика, відеоспостереження та картини на стінах: у Кривому Розі облаштували ще одне укриття1   Класична музика, відеоспостереження та картини на стінах: у Кривому Розі облаштували ще одне укриття2

«Коли представники фондів прийшли до нас, вони були вражені тим, як наші діти грають на музичних інструментах та співають, які вони малюють картини. Вони навіть не розуміли, як це можливо під час війни. Але для них це був сигнал, що місто впевнено дивиться в майбутнє. Завдяки цьому наш заклад та інші мають можливість отримати додаткове фінансування», — зазначила директорка музичної школи №5 Ольга Терещенко.

Класична музика, відеоспостереження та картини на стінах: у Кривому Розі облаштували ще одне укриття3   Класична музика, відеоспостереження та картини на стінах: у Кривому Розі облаштували ще одне укриття4

В укритті встановили нові вхідні двері, замінили дах над входом, уклали лінолеум, зробили примусову вентиляцію для очистки повітря. Також придбали стільці, каремати та теплогенератор. Укриття буде відкрито 24/7, тому для забезпечення контролю та додаткової безпеки відвідувачів встановлені відеокамери, сигнал з яких виведено на пульт охорони школи.

Класична музика, відеоспостереження та картини на стінах: у Кривому Розі облаштували ще одне укриття5   Класична музика, відеоспостереження та картини на стінах: у Кривому Розі облаштували ще одне укриття6

«Саме завдяки тому, що молодь бажає допомогати своєму місту і розвивати його, то реалізуються такі важливі у військовий час проєкти. Дякую благодійним організаціям за фінансування проєкту. Майбутнє міста та України залежить від молоді, тому ми над цим і працюємо», — сказав Олексій Цвинда, координатор «СД Платформа» у Кривому Розі.

Все інше з підготовки закладу до нового навчального року та опалювального сезону забезпечило місто.

Для створення комфортної атмосфери в укритті розміщена виставка картин юних криворізьких художників. Окрім того, тут діти зможуть грати на музичних інструментах, не перериваючи своє навчання.

Раніше ми писали: у Кривому Розі підвищують енергоефективність садочків та закладів освіти: подробиці.

Джерело

Новости Кривого Рога