Клієнти “Кривбасводоканалу” терміново мають пройти повірку лічильників

Клієнти “Кривбасводоканалу” терміново мають пройти повірку лічильників0

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову, яка скасовує відтермінування повірок лічильників під час війни. У документі йдеться, що всі споживачі, термін повірки лічильників яких збіг, мають зробити це протягом трьох місяців після завершення опалювального сезону.


Комунальне підприємство “Кривбасводоканал” опублікувало роз’яснення щодо змін у законодавстві. У Кривому Розі опалювальний сезон завершився 23 березня, значить всі абоненти вказаної категорії мають повірити лічильники води до 23 червня включно.


Читайте також: На Кривбасводоканалі пропонують вакансію контролера: обов’язки та умови роботи.


У Кривому Розі це можна зробити наступним чином:

  1. Самостійно демонтувати лічильник та відвезти його до ДП “Кривбасстандартметрологія” (вул. Криворіжсталі, 23) або до водомірної майстерні КП “Кривбасводоканал” (просп. Гагаріна, 41а).
  2. Замовити послугу повірки лічильників без демонтажу у сертифікованій компанії, запросити контролера КП “Кривбасводоканал” на опломбування.


Раніше ми розповідали, що робітники КП “Кривбасводоканал” виїжджають на виклики місцевих мешканців, пов’язані із засміченням мереж, більше ніж 70 разів на день. Потужні засмічення виникають тому, що у каналізацію потрапляє сміття. Його змивають у каналізацію самі ж користувачі.

Джерело

Новости Кривого Рога