Колекціонерка Ганна Баранова проведе лекцію до Дня вишиванки у Кривому Розі

Колекціонерка Ганна Баранова проведе лекцію до Дня вишиванки у Кривому Розі0

18 травня Україна відзначатиме День вишиванки. Це свято традицій та українськості, до якого щорічно доєднується і Кривий Ріг. Цей рік — не виключення. День вишиванки у Кривому Розі проведуть тематично.


Читайте також: Мінкульт збільшив перелік української нематеріальної культурної спадщини.


Благодійний фонд “Громадська ініціатива мешканців Кривбасу” організовує лекцію та майстер-клас відомої колекціонерки, вишивальниці та дослідниці Ганни Баранової. Сама вона — уродженка Кіровоградщини, а велику війну зустріла у Харкові.


До повномасштабної війни дизайнерка та художниця займалася декоративно-ужитковим мистецтвом, а також викладала його. Ганна має мистецьку освіту, досліджує техніки української вишивки, а також займається писанкарством.


Читайте також: Яке вбрання підготувати до Дня вишиванки 2023.


Майстер-клас відбудеться у парку ім. Федора Мершавцева, що у Центрально-Міському районі Кривого Рогу. Всіх запрошують приєднатися до заходу о 15:00 у парковій альтанці.


Раніше ми повідомляли, що до Дня вишиванки у Дніпропетровській ОВА запустили фотоконкурс. Щоб взяти участь у конкурсі, учасникам потрібно зробити світлину у вишиванці. Обмежень немає – фотографії можуть бути індивідуальні або гуртом.

Джерело

Новости Кривого Рога