Команда Усова до Дня знань закінчує ремонт спортивного залу в Центрально-Міський гімназії Кривого Рогу

Команда Костянтина Усова прийшла на свято Першого дзвоника в Центрально-Міської гімназії. Тут закінчують ремонт спортзалу, який весь минулий рік простояв закритим через аварійний стан.
У новому навчальному році все зміниться, розповіла член Команди Костянтина Усова Юлія Баняс. Капітальний ремонт спортивного залу почали проводити на літніх канікулах, а закінчать якраз до початку занять.

«В минулому році ми робили фасад цього прекрасної будівлі, в цьому році нашим обов’язком було зробити спортивний зал, який не бачив ремонту досить давно. І головне тренувати не тільки мозок, але і тіло. Хочу сказати, що я дуже горда працювати з Костянтином Глібовичем, тому що він крутий чоловік. А знаєте чому? Тому що школа надає не тільки знання, вона виховує, перш за все, людину », — підкреслила Юлія Баняс.

Команда Костянтина Усова презентувала хлопцям набори інтелектуальної гри «Монополія — ​​Європейський Кривий Ріг», де зображені головні визначні пам’ятки нашого міста. У тому числі і парк Гданцівський, в якому учні Центрально-Міський гімназії висаджували дерева.

Поки ще тепло, згідно з навчальним планом, діти будуть займатися фізкультурою на вулиці. А в жовтні перейдуть в відремонтований спортивний зал. Тут уже замінили вікна, вирівняли і зміцнили стелю, стіни, змонтували електропроводку та освітлення. Зараз же кладуть новий дерев’яна підлога. Крім спортзалу, також ремонтують і підсобні приміщення для зберігання спортивного інвентарю, тренерські, роздягальні, коридор і сходи, яка веде в зал.

Після вимушеного річної перерви, крім уроків фізкультури, в рідному спортзалі відновлять заняття секції з баскетболу та волейболу. Тут будуть займатися призери змагань з легкої атлетики, чемпіони та призери Європи та України з рукопашного бою, карате-до. Також призери області та України з художньої гімнастики, плавання. Всього на уроках фізкультури і спортивних секція буде займатися 422 дитини. Всіх хлопців з початком нового навчального року привітав колишній учень Центрально-Міський гімназії та ініціатор ремонту спортзалу Костянтин Усов.

«Я вітаю всіх криворізьких школярів з початком нового навчального року. Хочу, щоб школярі Центрально-Міський гімназії тепер мали можливість займатися активно і якісно спортом, використовувати ту інфраструктуру, яку ми для них відновили. Хочу, щоб випускники гімназії були справжніми переможцями, рекордсменами не тільки в навчанні, але і в спорті. Тому що це здоров’я, це майбутнє і це повага до себе », — підкреслив Костянтин Усов.

Новости Кривого Рога