Компенсація витрат за програмою «Прихисток»: більше 2 000 мешканців Кривого Рогу розмістили у себе переселенців у червні цього року

В умовах повномасштабного російського вторгнення уряд від початку повномасштабного вторгнення запровадив соціальну компенсаційну програму «Прихисток». Вона передбачає компенсацію витрат людям, які безкоштовно відкрили двері своєї домівки для переселенців. За червень свої заяви подав 2081 криворіжець. Про це повідомляється на сайті виконкому Криворізької міськради.

Компенсація витрат за програмою «Прихисток»: більше 2 000 мешканців Кривого Рогу розмістили у себе переселенців у червні цього року

Для отримання відшкодування за ініціативою «Прихисток» потрібно звертатися до адміністраторів Центру «Віза» виключно з 1 по 5 число календарного місяця. Адміністратори прийняли 735 замовників у липні і на вихідних. Лідером з кількості прийнятих заяв став Головний офіс «Візи» на площі Молодіжній, 1. За 1-5 липня сюди звернулися 307 осіб. Були і ті, хто спеціально приїхав з віддалених районів. Не менша кількість заяв пройшла через електронні сервіси – 638.

За інформацією голови Ради оборони міста Олександра Вілкула, станом на кінець червня у Кривому Розі офіційно зареєстровано 74 370 вимушених переселенців. Реальна цифра – понад 80 000. Ще 120 000 пройшли через місто транзитом. 

Подання заяв на компенсацію відбувається з 1 по 5 число кожного місяця. Якщо кількість переселенців змінилася, або припинилося розміщення, відповідна інформація передається у цей же день. 

Більше за програмою «Прихисток» можна дізнатися на сайті центру «Віза» у меню «Послуги».

Джерело

Новости Кривого Рога