Комплексний сервіс «Я – Ветеран», запроваджений у криворізькому ЦНАПі, відсьогодні запрацює й в інших містах Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині запустили комплексний сервіс «Я – Ветеран». Офіс для захисників та їхніх рідних відкрили у криворізькому ЦНАПі. Там надаватимуть понад півтисячі послуг. Сьогодні «єдине вікно» запрацює й в інших Центрах регіону.

«Ідея сервісу «Я – Ветеран» – спростити життя нашим Героям та їхнім рідним. У «єдиному вікні» об’єднали послуги, якими вони можуть скористатися. Аби не було потреби бігати по різних установах та стояти в купі черг», – пояснив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 

Першим сервіс запустив ЦНАП Кривого Рогу. Там під нього відкрили окремий офіс. Працюють 5 фахівців. Напередодні вони пройшли навчання.

«Ми пропонуємо 561 послугу. Деякі – з основного переліку: оформлення біометричних паспортів, земельних ділянок, посвідчень ветерана. А є і нові. Наприклад, щодо пільг для дітей на навчання. Можемо записати військового на зубопротезування або допомогти демобілізованим з пошуком роботи», – розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Криворізької міськради Людмила Зеленська.

На день адміністратори зможуть приймати до 100 людей, додала вона.

Відсьогодні комплексний сервіс запустять інші ЦНАПи регіону. Здебільшого, починатимуть зі 100 послуг. З часом – розширять перелік втричі.

 

 

Комплексний сервіс «Я – Ветеран», запроваджений  у криворізькому ЦНАПі, відсьогодні запрацює й в інших містах Дніпропетровщини0

Джерело

Новости Кривого Рога