Концерт Alcohol Ukulele у зимовому саду Кривого Рогу: співали патріотичні та щирі пісні

Концерт Alcohol Ukulele у зимовому саду Кривого Рогу: співали патріотичні та щирі пісні0

6 травня у Кривому Розі відбувся концерт харківського гурту Alcohol Ukulele . Це команда, яка співає пісні про всім відомі життєві події та болі — упирів із міськради, псів Авакова, Чорнобаївку та т.зв. бл*діну, що летить.


Стиль Alcohol Ukulele — осучаснена українська традиція, приправлена блюзом, блюграсом та українською естрадою. Харківська компанія грає на гітарі, укулеле, скрипці та унікальній крафтовій розробці гурту — “тазобасі”. На криворізькій сцені — у зимовому саду ПК “Саксагань” — зіграли п’ятеро музикантів — це неповний склад гурту. Одного зі своїх друзів гурт втратив у російсько-українській війні.


Концерт Alcohol Ukulele у зимовому саду Кривого Рогу: співали патріотичні та щирі пісні1     Концерт Alcohol Ukulele у зимовому саду Кривого Рогу: співали патріотичні та щирі пісні2


До Кривого Рогу Alcohol Ukulele запросило криворізьке творче об’єднання Poroda. Це вже вдруге, коли об’єднання привозить харків’ян у рідне місто. 


“Вони поєднують український стиль із блюзом і кантрі. До того ж, Alcohol Ukulele мають дуже дотепні та іронічні якісні тексти, що рідкість у сучасній музиці. Моя улюблена пісня з їхнього репертуару — це “Баржа з кавунами”, — розповіла Ірина Божко, засновниця арт-об’єднання Poroda.


На концерт в абсолютно незвичній місцині — зимовому саду — прийшли кілька десятків криворіжців та криворожанок. Творчий вечір пройшов у настрої свободи, українськості, дотепних історій та виключного тепла.


Концерт Alcohol Ukulele у зимовому саду Кривого Рогу: співали патріотичні та щирі пісні3     Концерт Alcohol Ukulele у зимовому саду Кривого Рогу: співали патріотичні та щирі пісні4Дивіться інші фото- та відеозвіти з культурних заходів у Кривому Розі у спеціальній рубриці krivbass.city за посиланням .

Джерело

Новости Кривого Рога