Контролював міст, через який могли зайти вороги: історія криворізького тероборонівця Андрія, який кинув роботу за кордоном заради захисту України

Агресивні путінські заяви змусили тисячі українців змінити своє життя. На кардинальні кроки наважилися навіть ті, хто успішно до 24 лютого працював за кордоном. Так було з Андрієм, який нині несе службу у 129-й Криворізькій окремій бригаді територіальної оборони. Його історію оприлюднено на офіційній Facebook-сторінці військових.

Контролював міст, через який могли зайти вороги: історія криворізького тероборонівця Андрія, який кинув роботу за кордоном заради захисту України

Після повернення в Україну Андрій простояв у черзі біля пунктів формування підрозділів ТрО, пройшов оформлювальні формальності, отримав зброю і був дислокований на південний край Кривого Рогу. Там він з побратимами контролював міст, через який колони окупантів могли зайти до міста. Потім доля відправила до населених пунктів вздовж Каховського водосховища. Перший ворожий обстріл застав у Миролюбівці. 

«Розвідка попередила, що кілька ворожих танків висунулися у нашому напрямку. Тим, хто мав на руках тільки стрілецьку зброю, рекомендували не наражатись на загрозу і перебувати в укритті. Удвох із побратимом ми певний час спостерігали за наближенням техніки, а потім танк почав методично працювати по посадці, після кожного пострілу повертаючи башту у наш бік. Ми перебували у бліндажі, коли сталося влучання у дерево, котре росло перед входом у бліндаж. Хвиля від вибуху увірвалася в обмежений простір бліндажа, деякі елементи були частково зруйновані. З-під завалів мене діставав товариш, з яким ми виросли в одному дворі», — згадує воїн. 

Захисник лікувався у госпіталі. І знову повернувся до строю. Нещодавно йому присвоїли відомчу відзнаку Міністерства оборони України – «За поранення». 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що колишній лікар-нарколог за службу у лавах Криворізької бригади ТрО отримав «Срібний хрест».

Джерело

Новости Кривого Рога