Користь для довколишнього середовища у поєднанні з йогою, квестом і скетчингом: криворіжців запрошують на гранітний кар’єр на Зарічному на «Еко-вікенд»

Затоплений кар’єр на Зарічному – спокуслива туристична візитівка Кривого Рогу. До 2000 року тут добували граніт. Ресурси вичерпалися. І підземні води сформували у чаші нове техногенне озеро, яке нині не можуть оминути увагою криворіжці і гості міста. Для того, аби зберегти привабливий статус локації, 19 серпня тут відбудеться «Ековікенд».

Користь для довколишнього середовища у поєднанні з йогою, квестом і скетчингом: криворіжців запрошують на гранітний кар’єр на Зарічному на «Еко-вікенд»

Учасники мають взяти з собою гарний настрій та одяг за погодою. Всім іншим, зокрема інвентарем, пакетами для сміття, рукавичками і водою, забезпечать організатори. Прибирання офіційно розпочнеться після еко-руханки, яка дозволить остаточно прокинутись і зарядитися енергією для корисної справи.  
У якості нагороди для ентузіастів передбачені: 

—  Пішохідна екскурсія «Крутоярівські походи». Гід ГО «Всеукраїнська асоціація гідів» Володимир Огур розповість про гранітний кар’єр факти, які раніше ви точно не знали. Зійдемо на Білу гору.
—  Майстер-клас з йоги від дружнього простору для жінок та дівчат «Вільна». Гарна змога поринути у царину для новачків. Власні каремати вітаються. 
—  Арт-терапія. Це практика, що дозволить звільнитися від психологічних блоків.
—  Скетчинг. Створення простих малюнків і візуальних нотаток. Потрібні планшетка чи блокнот, а ще фломастери, лінери, кольорові олівці, звичайний олівець та ластик.
—  Квест «У пошуках пригод». 7 завдань з подарунками. 
—  Фото-сушка. Це унікальна змога помандрувати улюбленим містом через призму фото-камер. 

Бажаючих чекатимуть у точці збору на зупинці громадського транспорту «Вул. Гранітна» з 9:00 до 9:15. «Еко-вікенд» стартує о 10:00. Обов’язкова реєстрація за ось цим посиланням.

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі відгримів «Еко-вікенд» на скелі Мала Орлинка. 

Джерело

Новости Кривого Рога