У Кривому Розі провели (не)конференцію EdCamp вже втретє за рік. Вона зібрала педагогів не тільки з України, а й закордонних гостей. Зокрема, з Ізраїлю.
16+ тематичних локацій для майже двох сотень знавців викладацької майстерності, розмови для партнерство, технології і безпеку в освіті. Все це – дух криворізького EdCamp. Освітяни називають його між собою маленьким чудом.
«Це цікаво тим, що ніхто, ні від кого, і нічия думка ні від кого не залежить. Тут кожен може представити себе, поділитися своїм досвідом, ну і зауважити дуже багато корисного. Порушуються питання, які насправді на сьогодні є актуальними, які на сьогодні повинні вирішуватися», — сказала в.о. директора КГ №74 Наталія Мішака.
Організатори впевнені, всі мають влив на якість освіти – педагоги, батьки, бізнес, культура та ще й міжнародні організації. Кривий Ріг на власному прикладі показує лідерство в інноваціях. У нас впроваджуються сучасні методики, облаштовуються укриття, оновлюють техзабезпечення. Партнерами міста виступають ЮНІСЕФ, МОМ, Save the Children і не тільки.
«Кривий Ріг завжди попереду в новітніх освітніх програмах. У нас дуже розгалужена галузь освіти. 125 гімназій та ліцеїв, у нас 152 дошкільних заклади і аж 41 заклад позашкільної освіти. 41 – це, мабуть, більше, ніж в будь-якому місті України», — поділився голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
Освіта під час військового лихоліття – неабиякий виклик. Але Кривий Ріг доводить, що його можна подолати завдяки партнерам та новітнім підходам.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як для розвитку медицини Кривий Ріг залучає всі можливі ресурси.