Кривий Ріг ІНФО: Пенсійний калькулятор: корисний сервіс для підрахунку майбутньої пенсії

Якщо ви бажаєте оцінити розмір своєї майбутньої пенсії за віком, — скористайтеся сервісом «Пенсійний калькулятор», запрошує Весь Кривий Ріг з посиланням на ПФУ

010623 12 min

Цю послугу розроблено для людей, які хотіли б спрогнозувати своє пенсійне майбутнє і дізнатися орієнтовний розмір пенсії за віком за даними, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України. При цьому користувач може додавати відомості про ті періоди своєї трудової діяльності, які наразі в Фонді відсутні.

Варто врахувати, що «Пенсійний калькулятор» розраховує прогнозний розмір пенсії за віком в «цінах» на час розрахунку: сервіс не здійснює припущень щодо зростання середньої заробітної плати в Україні у наступні роки чи рівня інфляції.

Також для визначення заробітної плати «Пенсійний калькулятор» використовує показники зарплати людини та середньої зарплати на момент проведення розрахунку. Саме тому розрахунок розміру пенсії в короткостроковій перспективі буде більш точним.

Крім розміру майбутньої пенсії “Пенсійний калькулятор” дає змогу порахувати наявний страховий стаж людини (при введенні всіх необхідних даних про трудову діяльність до 01.01.2004) та дозволяє визначити ймовірний вік виходу на пенсію з урахуванням можливо набутого стажу (тобто 60, 63 чи 65 років).

Як скористатись послугою — дивіться алгоритм дій:

• В особистому кабінеті, на верхній панелі інструментів, оберіть опцію «Пенсійний калькулятор».
• Перевірте та, за необхідності, актуалізуйте/доповніть свої особисті дані в полях, позначених *.
• Оберіть алгоритм розрахунку пенсії: за введеними даними або враховуючи стаж, що буде набуто на дату настання пенсійного віку.
• Визначте дату звернення.
За замовчуванням, дата змінюється поточною датою (саме на цю дату виконується перевірка права користувача на пенсію за віком та розраховуватиметься пенсія).
• За потреби за допомогою кнопки “Додати період” введіть дані про свою трудову діяльність до 01.01.2004. Якщо необхідно, зміни, внесені в режимі ручного редагування, можна видалити, натиснувши кнопку “Очистити та оновити за даними ПФУ”.
• Виконайте розрахунок пенсії, натиснувши кнопку «Зберігти та розрахувати».

Наталія Тищенко,
заступник начальника відділу обслуговування громадян №18 (сервісний центр),
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога