Кривий Ріг має резерв водопостачання за рахунок максимального наповнення Південного та Карачунівського водосховищ – Сергій Лисак

Кривий Ріг має резерв водопостачання за рахунок максимального наповнення Південного та Карачунівського водосховищ – Сергій Лисак0

На Дніпропетровщині провели засідання Державної комісії ТЕБ та НС. На порядку денному – Каховське водосховище. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль виокремив напрямки ліквідації наслідків екоциду, скоєного окупантами. Про це повідомив начальник ДніпрОВА Сергій Лисак.

На засіданні говорили про евакуацію з регіонів, які затоплює, контроль ситуації на Запорізькій АЕС та екологічних показників. А ще – забезпечення питною водою чотирьох областей, включаючи нашу. Рівень води у водосховищі знижується, впав майже на 1,5 метри.

Читайте також: Близько 16 тисяч людей на Херсонщині у критичній зоні: наслідки підриву Каховської ГЕС

Сергій Лисак зазначив, що до надзвичайної ситуації Дніпропетровщина готувалася. Нікопольщини та Криворіжжя забезпечені спеціалізованою технікою для підвозу води і системами доочистки. Кривий Ріг має резерв водопостачання за рахунок максимального наповнення Південного та Карачунівського водосховищ.

Розроблена і проєктно-кошторисна документація із забезпечення міст Кривий Ріг, Марганець, Покров та Нікополь сталим водопостачанням.

«Всі розрахунки у Мінінфраструктури. Задачі зрозумілі. Працюють всі! Людей прошу – без паніки. Не влаштовуйте ажіотаж. З питною водою будуть всі!», — наголосив Сергій Лисак.

Нагадаємо, що російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. Прогнозують, що за п’ять годин рівень води після руйнування досягне критичного рівня.

Джерело

Новости Кривого Рога