Кривий Ріг – місто суперсімейок! Для інклюзивних родин провели активне свято

Кривий Ріг – місто суперсімейок! Для інклюзивних родин провели активне свято

У Кривому Розі провели активне свято «Суперсімейка» для родин, які виховують дітей із інвалідністю. Так організатори спробували розважити малечу, яка котрий рік позбавлена повноцінного спілкування із однолітками, та дали можливість сім ям провести час разом у теплій і невимушеній атмосфері. Журналісти krivbass.city побували на святі, поспілкувалися із його організаторами та учасниками.

Кривий Ріг – місто суперсімейок! Для інклюзивних родин провели активне свято1     Кривий Ріг – місто суперсімейок! Для інклюзивних родин провели активне свято2

Родинне свято влаштували на місцевому стадіоні у Тернівському районі, діти та їх батьки разом пройшли спортивні локації, підтримуючи один одного та інших учасників. У заході взяли участь близько 70 людей: батьків, дітей із інвалідністю та їх братів і сестер.

Кривий Ріг – місто суперсімейок! Для інклюзивних родин провели активне свято3 «Родини, в яких виховують дітей із інвалідністю, володіють суперсилою. Для когось суперсила – пропливти стометрівку, для когось – відтиснутися 20 разів, а для когось – просто подолати свій страх і вийти у соціум. І наше завдання – розкрити ці суперсили: допомогти дітям адаптуватися, а батькам бути надійною опорою», — пояснює організаторка свята, представниця ГО «ІнТерни» Катерина Капуста.


Читайте також: У Кривому Розі діти переселенців та захисників можуть безкоштовно вивчити англійську.

Показати свої суперсили — пройти естафети, позмагатися у спритності та володінні м ячем, показати свою швидкість та витривалість – вирішили сім ї майже з усього Кривого Рогу: Тернівського, Покровського, Саксаганського, Металургійного та Довгинцівського районів. Одна із родин-учасниць – сім я Натал і, яка виховує двох доньок – Кіру і Дашу.

Кривий Ріг – місто суперсімейок! Для інклюзивних родин провели активне свято4 «Нам подобаються командні ігри, адже це спільний запал, радість дітей та можливість посміхатися у такий важкий час. Хочеться, аби діти якнайскоріше повернулися до звичного життя, вийшли з квартир на вулиці, спілкувалися із однолітками та рухалися. Тому зараз наша родина намагається не пропускати подібні родинні зустрічі, які дарують дітям та їх батькам миті мирного життя», — розповіла пані Наталя.

До організації невеличкого, але теплого і змістовного свята, доєдналися педагоги школи № 116, представники церков «Уславлення» та «Істина». Для всіх без виключення команд «Батьки і діти» підготували смаколики та справжні спортивні нагороди – медалі.

Кривий Ріг – місто суперсімейок! Для інклюзивних родин провели активне свято5     Кривий Ріг – місто суперсімейок! Для інклюзивних родин провели активне свято6

Катерина Капуста зазначила, що громадська організація «ІнТерни» планує і надалі проводити такі свята, а цікаві заняття для дітей із інвалідністю проводять у дитячому центрі «Open Spase» , що у Тернівському районі.

Нагадаємо, що у Кривому Розі готують до відкриття школи . Планується, що вже з 1 вересня 2023 року заклади середньої освіти проводитимуть заняття у змішаному форматі. Навчання відновлять виключно у тих закладах, які мають придатні до використання укриття.

Джерело

Новости Кривого Рога