Кривий Ріг на 79% готовий до нового опалювального сезону: яка ситуація у районі

Фото з мережі інтернет

У Криворізькому районі продовжується підготовка до опалювального сезону 2023-2024 років. На території району протяжність теплових мереж становить 682,103 км, зокрема у м. Кривий Ріг – 633,428 км.

Читайте також: Криворіжжя готується до зими: чи буде опалення в домівках

Підготовлено вже 76% теплових мереж до нового опалювального сезону. На території Криворізького району 4 888 багатоквартирних будинків, зокрема 4 534 будинки — на території Кривого Рогу. Про це повідомив Євген Ситниченко, начальник Криворізької РВА.

Зазначається, що із загальної кількості багатоквартирних будинків 95% підключені до системи централізованого теплопостачання. У Кривому Розі всі 4 534 будинки підключені до системи централізованого теплопостачання (це 100%).

У місті Зеленодольськ із 96 багатоквартирних будинків – 93 — із системою централізованого теплопостачання (це 97%). В Апостолівській громаді та на території інших територіальних громад Криворіжжя всі багатоквартирні будинки на індивідуальному теплопостачанні. Нині стан підготовки багатоквартирних будинків до нового опалювального сезону складає 74%, зокрема по місту Кривий Ріг становить 79%.

Раніше ми повідомляли, що Кривий Ріг активно готується до опалювального сезону 2023/2024. Наразі настала черга заповнення системи опалення водою. У зв’язку з цим найближчим часом можуть спостерігатися тимчасові перебої з водопостачанням.

Джерело

Новости Кривого Рога