Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового

Артем Яловий геть не мав військового досвіду та, незважаючи на це, на початку повномасштабного вторгнення окупантів добровільно став на захист України. Служив чоловік старшим стрільцем механізованої роти 1 батальйону 129 окремої Криворізької бригади територіальної оборони. Через ворожий артилерійський обстріл воїн загинув 6 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового

В останню путь воїна проводжали рідні, близькі, друзі та знайомі. У мирному житті чоловік спочатку працював на водоканалі, а потім в управляючій компанії. Зі слів знайомих, в Артема була добра й весела вдача. Він вмів розв’язувати проблеми жартома, так легко, що й всі дивувалися. 

До лав ЗСУ 44-річний Артем Яловий вступив з перших днів повномасштабної війни з російськими загарбниками. Служив у криворізькій 129 бригаді ТрО старшим стрільцем механізованої роти 1 батальйону. 

«Артем пішов воювати добровільно через тиждень повномасштабної війни. Як і всі українці ми йому дуже вдячні за таку позицію. Він виконував бойові завдання у Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях, – розповідає сваха загиблого Галина. – Була добра, чуйна й ласкава людина. Та й не стало…».

Свій останній бій Артем Яловий гідно прийняв у селищі Новобахмутівка 6 травня, що на Донеччині. Його життя обірвалося внаслідок артилерійського обстрілу. Без мужнього чоловіка лишилася дружина, без батьківської любові та турботи – троє дітей.

Артема Ялового посмертно нагородили нагрудним знаком «За заслуги перед містом» третього ступеню. Нагороду воїна передали його вдові.

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового1

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового2

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового3

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового4

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового5

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового6

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового7

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового8

Кривий Ріг провів в останню путь полеглого на Донеччині воїна Артема Ялового9

Джерело

Новости Кривого Рога