Кривий Ріг провів в останню путь загиблого воїна Євгена Сатановського

Сьогодні у Кривому Розі прощалися із ще одним загиблим захисником Євгеном Сатановським. Загинув він, обороняючи Батьківщину, під Мар’їнкою Донецької області. Посмертно нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» третього ступеня. В останню путь на кладовищі в районі Північного ГЗК на Алеї Слави.

Кривий Ріг провів в останню путь загиблого воїна Євгена Сатановського

29 травня під Мар’їнкою загинув 28-річний захисник Євген Сатановський. Він з перших днів вторгнення окупантів хотів боронити нашу землю, штурмував воєнкомати, але не мав військового досвіду. Та врешті домігся свого – потрапив до лав війська у жовтні минулого року. Але якби не війна – продовжував би працювати на Північному ГЗК на цілком мирній робочій посаді.

Євгена взяли служити до гранатометного відділення десантно-штурмового батальйону 79 окремої бригади. Останні бойові завдання воїн виконував під Мар’їнкою на Донеччині. Раніше затишне містечко зараз через постійні обстріли та атаки росіян перетворилося на руїни. Для того, щоб вберегти рідну землю від схожої долі Євген стійко і непохитно стояв на рубежах поряд з побратимами. 

Як згадує його друг дитинства Євген, з яким незадовго до смерті спілкувався наш співвітчизник: «Був життєрадісний дружній, на поміч завжди міг прийти, в будь-яку хвилину, допомогти в будь-якій ситуації». Востаннє вони бачилися близько двох тижнів тому. Євген мав виписуватися з лікарні: мав легку контузію та поранення від уламку. 

Під час поховальної церемонії Отець Іван нагадував про важливість пам’яті про наших героїв-захисників: «Тож наш обов’язок завжди про це пам’ятати. Пронести через покоління, навчити дітей та онуків пам’ятати, яку ціну заплачено. Не для того, щоб помститись, а більше для того, щоб ми ніколи більше цього не допустили». 

Поховали відважного захисника на Алеї Слави кладовища в районі Північного ГЗК. Євген не був одруженим і дітей не мав. Батьки втратили єдиного сина.

Посмертно чоловікові присвоїли нагрудний знак «За заслуги перед містом» третього ступеня, його урочисто вручили матері на кладовищі.

Кривий Ріг провів в останню путь загиблого воїна Євгена Сатановського1

Кривий Ріг провів в останню путь загиблого воїна Євгена Сатановського2

Кривий Ріг провів в останню путь загиблого воїна Євгена Сатановського3

Кривий Ріг провів в останню путь загиблого воїна Євгена Сатановського4

Кривий Ріг провів в останню путь загиблого воїна Євгена Сатановського5

Кривий Ріг провів в останню путь загиблого воїна Євгена Сатановського6

Кривий Ріг провів в останню путь загиблого воїна Євгена Сатановського7

Джерело

Новости Кривого Рога