Кривий Ріг скоро буде з водою — заява Дениса Шмигаля

Фото Олександра Кубракова

Будівництво нового водогону планують завершити до осені. Це забезпечить водою Кривий Ріг, Нікополь і Марганець. Таку заяву зробив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Читайте також: підрив Каховської ГЕС: Уряд виділив 1,5 млрд грн на новий водогін для Кривого Рогу

У Дніпропетровській області прокладають магістральний водогін. Він складатиметься з трьох ланок загальною протяжністю понад 144 км.

«Строки виконавцям поставили максимально стислі. До осені мають завершити роботи. Завдяки цим проектам Кривий Ріг, Марганець, Нікополь будуть із водою. Для цього буде зроблено все можливе», — повідомив Денис Шмигаль.

За словами Дениса Шмигаля, будівництво проходить успішно, завдяки цьому у деяких громадах вже вдалося відновити водопостачання.

«Уже є перші проміжні результати. У місті Покров проклали водогін та відновили централізовану подачу води. Частково централізоване постачання відновлене в Нікополі, а також у семи громадах Криворізького району», — зазначив прем’єр-міністр України.

Раніше стало відомо, що група високопосадовців на чолі з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим проінспектували ділянки будівництва магістрального водогону на Криворіжжі. Міністр повідомив, що водогін прокладатиметься з нуля, міжнародні партнери залучені до закупівлі та логістики труб необхідного діаметру та насосів великої потужності. Проєкт передбачає будівництво магістральних водогонів Карачунівське водосховище – Кривий Ріг – Південне водосховище, Марганець – Нікополь, Хортиця (ДВС2) – Томаківка.

Нагадаємо, на 70% водопостачання Кривого Рогу йшло від Каховського водосховища через водосховище «Південне». Після підриву 6 червня Каховської ГЕС у Кривому Розі ввели обмеження на споживання та подачу води.

Раніше ми писали: у Кривому Розі реалізують масштабний проєкт для відновлення водопостачання – заява.

 

Джерело

Новости Кривого Рога