Криворіжанка Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси і встановила рекорд України

Викладачка Державного університету економіки і технологій Аліна Кузмич потрапила до Національного реєстру рекордів України завдяки своєму прагненню до знань. Вона закінчила найбільшу кількість різнопрофільних онлайн-курсів, а саме – 304. Сьогодні їй урочисто передали сертифікат про здобуток представники Нацреєстру.

Криворіжанка Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси і встановила рекорд України

Пані Аліна почала активно цікавитися онлайн-навчанням ще з 11 класу. Тоді саме у такому форматі вона готувалася до ЗНО. Результат доволі високий – 186 балів. Жвава епопея саморозвитку припала і на часи коронавірусу. Це було особливо актуально. 

«Я зрозуміла, а чому б мені не покращувати знання так? Тим паче, я викладаю у студентів. Через онлайн-курси я набралася дуже багато лексичних формулювань, які мені допомагають у викладанні.  А також фактів, які я потім розповідаю своїм студентам», — зазначила Аліна Кузмич.

У фокусі педагога – публічне управління та адміністрування. Також були державна служба, муніципальне управління, регіональна розбудова, стратегування розвитку територій, SMM, підприємництво.  Онлайн-курси – переважно українські. З закордонних – Великобританія та Франція. У цих двох країнах були цікаві процеси місцевого управління, бо вони значно відрізняються від наших. Заявку на рекорд подавала сама.
 
«Номінантка прагнула до знань. Я впевнений в тому, що всі ці сертифікати додали до загального рівня компетентностей, якими володіє номінантка. Я знаю, що один зі здобутих сертифікатів спланований. Це сертифікат тренера з дисципліни «Демократія – від теорії до практики». Його університет запропонував пані Аліні у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем. Ми провадили цей курс у себе в університеті. Він цікавий, надзвичайно інтенсивний», — зазначив  проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи університету Валентин Орлов.

«У такий важкий час я давала як психолог своїй донці поради. Що треба щось робити. Не панікувати і не тікати. Найкраще – допомагати іншим та навчатися», — додала мама рекордсменки Оксана Кузьмич. 

Коли у Національному реєстрі рекордів дізналися, що у Кривому Розі є дівчина, яка завершила 304 курси, то зрозуміли, що немає межі для можливості вчитися.

«В період, коли є війна, здавалося б, що людям не до цього. Нам дуже приємно, що є молода, сучасна, викладачка, яка саме таким чином показує студентам, що закінчення вишу і диплом – це не все», — зазначила керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. 

Зауважимо, попередній рекорд у номінації належить медику з Київської області. Він пройшов 170 курсів.

Криворіжанка Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси і встановила рекорд України1

Криворіжанка Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси і встановила рекорд України2

Криворіжанка Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси і встановила рекорд України3

Криворіжанка Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси і встановила рекорд України4

Криворіжанка Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси і встановила рекорд України5

Криворіжанка Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси і встановила рекорд України6

Криворіжанка Аліна Кузьмич пройшла 304 онлайн-курси і встановила рекорд України7

Джерело

Новости Кривого Рога