Криворіжан запрошено до участі в освітньому грантовому конкурсі

Проєкт “Scholarship в Україні ” : цілі та сутність

Метою цієї соціальної програми виступає у першу чергу стимулювання та заохочення здібних українських студентів. Її призначенням є розвивати та підвищувати у нашої молоді рівень підприємливості та фінансової грамотності. Проект прагне довести, що знання мають здатність приносити прибуток ще задовго до моменту вручення студентові його диплома.

Світова практика давно знайома з цим явищем. Термін «Scholarships» трактується як матеріальна виплата студентам. Її присуджують за певний академічний успіх на конкурсній основі. Вона здійснюється університетом чи незалежною комерційної організацією, що бажає заохоченням вплинути на здібну молодь.

Розмір та кількість грантів, додаткові мотивації. Як переможець може витратити отриманий грант.

Тепер що стосується фінансової винагороди. Переможці отримують гранти в межах 15 тисяч гривень, а так би мовити срібні та бронзові місця задовольняться матеріальними заохочувальними призами.

Треба зауважити, що для студентів ця подія висвітлюється безліччю нових можливостей. Серед них — отриманя нового досвіду, цікавих знайомств, корисне спілкування та навіть оплата свого навчання. Так, для студента, що навчається на контрактній основі, це може стати оплата одного року його навчання в установі вищої освіти. Бюджетники можуть розраховувати на оплату певних освітніх курсів за своїм вибором.

Хто може взяти участь?

До участі в конкурсі організатори запрошують студентів, які є громадянами України, що навчаються в установах вищої освіти на 2 — 4 курсі (фахівці або магістри) денної або заочної форми навчання. Контрактна чи бюджетна основа навчання – значення не має.


Що необхідно для участі? Теми для написания рабіт на отримання грантів і де ознайомитися з умовами детальніше?

Студенту, який вирішив прийняти участь у конкурсі, необхідно обрати тему та зареєструватися на відповідній сторінці.

Нижче наведемо теми та посилання до актуального наразі конкурсу:

  1. «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу» (подавати заявки можна тут https://proflowers.ua/page/scholarship).
  2. «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку» (детальніше з умовами можна ознайомитися тут https://avtoboom.com.ua/scholarship).
  3.  «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів» (для подачі заявки заходьте на https://posylka.net/uk/scholarship).

Після опрацювання інформації по обраній темі, він має підготувати обгрунтовану статтю та відправити її на перевірку. Останнім етапом цієї процедури стане оцінювання незалежним журі. Конкурсанти мають захищати свої роботи перед складом журі.


Хто приймає рішення щодо вибору переможців?

Цим займеться незалежне журі. Для проведення оцінювання організатори конкурсу обов’язково залучають представників не тільки зі сфери освіти, а й бізнесменів.

Для тих, хто бажає стати частиною цієї соціальної програми – заходьте на сайт проєкту https://scholarship.in.ua/, звертайтесь за телефоном +38 (067) 622-62-82 або ставте свої запитання за електронною адресою [email protected].

 

 

Новости Кривого Рога