Криворіжці крутять лічильники, а потім скаржаться на опалення

Адмін

У Кривому Розі минулий тиждень пройшла без пригод на теплопостачальних підприємствах – всі працювали без відключень, в штатному режимі. Крім поточних проблем, “тепловики” ще думають про те, як отримати борги від населення і провести підготовку до наступного опалювального сезону.

Представник КП “Криворізька тепломережа” зазначив, що минулий тиждень відпрацювали без пригод, практично без зупинок. На підприємство надійшло 35 звернень громадян, з них 7 – стосувалися центрального опалення, недогріву. Коли виїжджали на місця, то виявлялося, що абоненти самі регулювали прилади тепла.

За тиждень заізолювали 322 метра теплотрас.

Абоненти оплатили за тиждень майже 23 млн грн. В лютому місяці підприємство вийшло на відсоток оплати від населення майже в 64%. За бюджетній сфері боргів немає.

На АТ “Криворізька теплоцентраль” минулий тиждень теж пройшов без пригод – всі абоненти з теплом. Виконують аварійні роботи в найкоротші терміни і недопускати відключення споживачів більше ніж на час робочої зміни.

Рівень проплати від споживачів з початку опалювального сезону становить 66% на підприємстві. Було відзначено, що в тарифі 90% становить вартість газу, тому з таким рівнем оплати, підприємство не може купити навіть газ.

На цьому тижні планують на 17 адресах в Інгулецькому районі встановити вузли обліку.

Скарг на якість продукції, що поставляється послуги на підприємство не надходило, але багато питань з благоустрою та з приводу тарифів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *