Криворіжці можуть обміняти посвідчення водія у центрі «Віза»: які документи потрібні

У Центрі «Віза» («Центр Дії») після поновлення надання послуг з обміну посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів збільшилась кількість бажаючих скористатися такими послугами. За майже 2 місяця роботи нового принтеру Swiftpro K60 надруковано більше ніж 100 посвідчень. Про це повідомляють на сайті криворізького міськвиконкому.

 Криворіжці можуть обміняти посвідчення водія у центрі

Нагадаємо, 8 березня під час візиту новопризначеного очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака до Кривого Рогу у головному офісі адмінпослуг «Віза» презентували принтер Swiftpro K60 з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування для друку водійських посвідчень за світовими зразками. Раніше такі посвідчення можна було отримати лише у сервісних центрах МВС.

Читайте також: У центрі адміністративних послуг «Віза» пропонують скористатися комплексною програмою «Зміна імені».

Які документи потрібні для обміну водійського посвідчення:

  • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки разом надається витяг із реєстру територіальної громади — документ у паперовій формі, що підтверджує відомості про місце проживання, який можна замовити в Дії);
  • довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • документ, що підтверджує зміну персональних даних (у разі потреби);
  • наявне посвідчення водія;
  • платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги;
  • заява (формується в реєстрі).

Прийом замовників послуг у Центрі «Віза» («Центр Дії») здійснюється виключно за попереднім записом.

Інші новини: З травня 2023 року Пенсійний фонд України призначить житлові субсидії за неопалювальний період більшості домогосподарств, які отримували житлову допомогу у попередній опалювальний період. У ПФУ пояснили, кому необхідно подавати заяву та декларацію.

Джерело

Новости Кривого Рога