Криворіжці зможуть доторкнутись до прекрасного: мистецька спільнота «Порода» запрошує на музично-виставковий вечір «Іржа»

Зображення Poroda

Мистецька спільнота «Порода» запрошує на музично-виставковий вечір «Іржа», який відбудеться на задньому подвір’ї палацу культури «Саксагань» 15 липня. Початок — о 18:00. У програмі — виступи виконавців з Маріуполя, Донецька, Кривого Рогу й не лише, а також виставка-сушка авторських колажів, листівок, наліпок і світлин.

Вартість квитка — 150 грн. Прибуток від проведення заходу організатори передають на допомогу ЗСУ. Для військових та вимушених пересенців вхід безкоштовний. Попереднє бронювання не потрібне.

Читайте також: У Кривому Розі провели активне свято «Суперсімейка» для родин, які виховують дітей із інвалідністю. 

У програмі заходу виступатимуть:

  • TRUFFIKSS — сонграйтер, музикант та вокаліст з Маріуполя. За останній рік випустив два повноцінних альбоми («Заповіт» і «Здобич») та міні-альбом «Початкова спроба» у жанрі експериментальний/альтернативний поп.
  • Марія Проніна — поетка та мисткиня з Донецька/Маріуполя. Неодноразово приїздила до Кривого Рогу з віршами, цього ж разу вперше (не лише у нас, а взагалі) представить україномовні тексти та репажі.
  • DJ Can On — співзасновник хіп-хоп спільноти FLWR PWR та ГО «Сила квіток». Пише музику, шкрябає платівки, танцює брейкінг, малює графіті, веде канал про хіп-хоп культуру й сам займається нею вже 18 років.
  • Sasha Dolce — аудіо- та візуальний артист, діджей, мандрівник, дослідник, засновник Institute of Sound, Freak Rave та безлічі інших експериментально-звукових проєктів.

Свої роботи презентуватимуть:

Марія Проніна — колажні композиції, що висвітлюють передусім тему російської воєнної агресії в Україні.

Kolashka — авторська колажна майстерня криворізької мисткині Ксенії Костянець.

Денис Косий — криворізький фотограф, який показує красу міста і людей під незвичним кутом.

Magic Giraffe — яскраві, відверті та часом психоделічні малюнки у зручній формі листівок і наліпок.

Більшу частину робіт можна буде придбати, зокрема новий мерч «Породи» — лімітовану серію значків, які продаються у комплекті з колажними картками.

Організатори також планують благодійний аукціон — будуть розігруватися авторські фотозіни Дениса Косого.

Детальна інформація — на сторінках «Породи» у соціальних мережах:

— Інстаграм

— Фейсбук

— Телеграм

Раніше ми писали: Цими днями сім років тому відбулась перша вистава сучасного театру одного актора AVE. З нагоди свята у картинній галереї Art Craft Oil шанувальники театрального мистецтва вітали іменинника, керівника театру та автора моновистав Павла Осикова та згадували перші кроки на сцені.

Джерело

Новости Кривого Рога