Криворіжців навчатимуть поводженню з боєприпасами — у місті розпочав роботу мобільний клас з мінної безпеки

Криворіжців навчатимуть поводженню з боєприпасами - у місті розпочав роботу мобільний клас з мінної безпеки0

У Кривому Розі відтепер буде свій пересувний мобільний клас з мінної безпеки. Пресслужба головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області повідомила, що він розпочав роботу у місті 12 червня і це вже другий такий клас у нашій області.

Сьогодні, коли майже щодня на території Дніпропетровської області, зокрема Криворізького району знаходять і знешкоджують боєприпаси та вибухонебезпечні предмети, такі навчання для цивільного населення вкрай важливі, вважають спеціалісти.

Читайте також: рятувальникам Дніпропетровщини передали понад 30 одиниць спеціальної техніки

Криворіжців навчатимуть поводженню з боєприпасами - у місті розпочав роботу мобільний клас з мінної безпеки1   Криворіжців навчатимуть поводженню з боєприпасами - у місті розпочав роботу мобільний клас з мінної безпеки2

Фото головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області

Перший «урок» пересувного мобільного класу відбувся в одному з торговельних центрів Кривого Рогу. Рятувальники розповіли криворіжцям про найпоширеніші боєприпаси, а також навчили як правильно діяти та куди телефонувати, якщо ви побачили підозрілі предмети. Поділилися фахівці ДСНС і власними випадками знешкодження небезпечних боєприпасів у регіоні вже під час повномасштабного вторгнення росії.

Однак, рятувальники наголошують, що транспортувати і знешкоджувати «вибухові знахідки» мають винятково спеціалісти у цій справі, тобто фахівці-піротехніки. Випадки, коли люди, попри застереження, діють самостійно, частіше за все закінчуються трагічно.

Раніше ми писали: Центральний ГЗК передав студентам КНУ сучасне обладнання для практичних занять. Для підтримки кафедри маркшейдерії та якісного навчання майбутніх фахівців гірничої справи Центральний ГЗК передав високоточні супутникові приймачі TOPCON GP500 та GB1000 (виробництва Японії), радіостанції, світловіддалемір та інше профільне обладнання.

 

Джерело

Новости Кривого Рога