Криворіжців запрошують помилуватися півоніями та церцисами у ботанічному саду – фото

Криворіжців запрошують помилуватися півоніями та церцисами у ботанічному саду – фото0

Криворіжців та гостей міста запрошують провести гарно час у ботанічному саду Кривого Рогу та помилуватися барвистими півоніями та церцисами. Про це повідомили на сторінці ботанічного саду.

Територія саду відчинена для відвідувань щоденно з 8:00 до 20:00. Працює вхід біля адміністративного корпусу та Центральний вхід. Міст не працює.

Читайте також: Концерт Alcohol Ukulele у зимовому саду Кривого Рогу: співали патріотичні та щирі пісні

Вхідний квиток коштує 40 грн, для пенсіонерів при наявності посвідчення 25 грн. Діти до 6 років у супроводі батьків безкоштовно. Люди з інвалідністю І та ІІ гр, учасники бойових дій, при наявності посвідчення також безкоштовно. ВПО при наявності довідки 25 грн.

     Криворіжців запрошують помилуватися півоніями та церцисами у ботанічному саду – фото1   Криворіжців запрошують помилуватися півоніями та церцисами у ботанічному саду – фото2

      Криворіжців запрошують помилуватися півоніями та церцисами у ботанічному саду – фото3   Криворіжців запрошують помилуватися півоніями та церцисами у ботанічному саду – фото4

Фото ботанічного саду

Оранжерея приймає відвідувачів тільки у робочі дні з 8:00 до 15:00. Вхідний квиток для всіх категорій коштує 50 грн

Ботанічний сад знаходиться за адресою: мн Даманський, вул. Маршака, 50

Усі бажаючі можуть доїхати громадським транспортом: автобус 228, маршрутка 231, 54, 83, тролейбус 18, 16, 15.

Інші новини: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України затвердило перелік чужорідних видів дерев, використання яких заборонено для відтворення лісів. 

 

Джерело

Новости Кривого Рога