Криворіжцю, який згвалтував дружину знайомого, змінили термін

Криворізької місцевою прокуратурою №2 підтримано обвинувачення у відношенні 26-річного жителя, якого звинувачують у зґвалтуванні і апеляційна скарга задоволена.

13 грудня 2018 року вироком Тернівського райсуду засуджено обвинувачений за ч.1 ст.152 КК України «Зґвалтування». Йому було призначено покарання близьке до мінімального (санкція інкримінованої статті передбачає покарання від 3 до 5 років позбавлення волі) у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Обвинувачений свою вину у скоєному злочині не визнав, зазначив, що все відбулося добровільно.

Прокурором і потерпілої у справі на вирок Тернівського райсуду була внесена апеляційна скарга через м’якість покарання.

За результатами розгляду апеляційних скарг учасників вирок Тернівського районного суду було скасовано. Дніпровським апеляційним судом 3 квітня винесено новий вирок з призначенням обвинуваченому терміну — 4 років 6 місяців позбавлення волі.

В березні 2017 року Тернівському районі зловмисник, з’ясувавши, що чоловік потерпілої знаходиться на роботі, а син в школі, під приводом делікатній бесіди увійшов в будинок.

Перебуваючи всередині будинку, зловмисник, з метою статевих зносин з жінкою, з застосуванням фізичного насильства почав обіймати потерпілу і штовхнув її у вітальню будинку. Маючи суттєву перевагу у фізичній силі, всупереч волі потерпілої, згвалтував дружину свого знайомого.

Потерпіла чинила йому опір, вимагала припинити злочинні дії і кричала про допомогу. Сусіди почули її крики і викликали поліцію.

Новости Кривого Рога