Криворіжець і мешканець Жовтих Вод закликали в соцмережах приєднати територію Дніпропетровщини до рф

Публічно закликали до змін меж території України – підозрюються двоє мешканців Дніпропетровщини.Про це розповіли у Дніпропетровській обласній прокуратурі.   

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури двом громадянам повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 1 ст. 110 КК України).

За даними слідства, житель Кривого Рогу, маючи проросійські погляди, коментував публікації антиукраїнського спрямування в соціальній мережі. Він закликав розпочати озброєну боротьбу за відокремлення території Дніпропетровщини від території України за допомогою «русских братьев».

Мешканець міста Жовті Води під публікаціями в проросійських Інтернет-спільнотах розміщував коментарі із закликами про необхідність приєднання українських міст до складу рф.

Висновком судової лінгвістичної експертизи підтверджено наявність в опублікованих коментарях підозрюваних публічних закликів до вчинення умисних дій, направлених на зміну меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

 

 

Криворіжець і мешканець Жовтих Вод закликали в соцмережах приєднати територію Дніпропетровщини до рф0 Криворіжець і мешканець Жовтих Вод закликали в соцмережах приєднати територію Дніпропетровщини до рф1

Джерело

Новости Кривого Рога