Криворіжець отримав рік випробувального терміну за звідництво з дівчатами легкої поведінки

Адміністратор банного комплексу познайомився з двома розпусницями та організував спільний протизаконний бізнес. Криворіжець пропонував відпочиваючим інтим-послуги та після згоди запрошував дівчат. За таке звідництво суд Центрально-Міського району призначив зловмиснику покарання. Про це стало відомо з сайту Єдиного державного реєстру досудових рішень.

Криворіжець отримав рік випробувального терміну за звідництво з дівчатами легкої поведінки

Протягом 2023 року адміністратор банного комплексу познайомився з двома жінками та дуже скоро дізнався, що вони надають сексуальні послуги за гроші. Побачивши вигоду у такому знайомстві, він 11 травня організував зустріч розпусниць з двома відпочивальниками комплексу. Для цього він написав знайомій у «Telegram» та повідомив про можливість заробити. Близько 16:30 відбулася «зустріч», після якої спільний бізнес викрили.   

Своїми діями адміністратор порушив ч. 2 ст. 302 «Створення або утримання місць розпусти, або звідництво для розпусти з метою наживи». Докази його злочинів зберігалися у Iphone 6S, який вилучили поліцейські. Чоловіку загрожувало до 5 років позбавлення волі. 

Під час розслідування він повністю визнав свою провину та уклав угоду з прокурором. Тому на суді йому призначили три роки обмеження волі та з огляду на добровільне зізнання термін зменшили до 1 року випробувального терміну.

Джерело

Новости Кривого Рога