Криворіжець планував відкупитись від патрульних, які зупинили його за водіння в нетверезому вигляді

За можливість «тихенько піти в ліс» і не нести відповідальності за кермування в п’яному вигляді чоловік був готовий зплатити 10 тисяч гривень. Однак все склалось по-іншому.

Днями на проспекті Південному патрульні зупинили автомобіль Citroen, водій якого порушив ПДР. Під час спілкування з чоловіом, праовохоронці звернули увагу на ознаки сп'яніння і запропонували пройти перевірку. "Драгер" показав 2,93 проміле, що відпоідає високому вмісту алкоголю в крові.

Протягом розмови водій неодноразоо провпонував 10 тисяч гриивень, щоб його відпустили без складання протоколу. навіть після попереджень про кримінальну відповідальність за пропозицію хабара він не заспокоївся. Тому патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу та склали на правопорушника адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп'яніння) КУпАП.
 

Криворіжець планував відкупитись від патрульних, які зупинили його за водіння в нетверезому вигляді0 Криворіжець планував відкупитись від патрульних, які зупинили його за водіння в нетверезому вигляді1

Джерело

Новости Кривого Рога