Криворіжець, якого вважали зниклим безвісти, загинув на Херсонщині

Нещодавно стало відомо про загибель військового Олександра Ткаченка. Батькам повідомили, що їх син, якого вважали зниклим безвісти, загинув ще 19 жовтня 2022 року. Чоловік працював на «АрселорМіттал Кривий Ріг» газорізальником та був мобілізований на фронт. Про це повідомили на сторінці промислового підприємства.

Криворіжець, якого вважали зниклим безвісти, загинув на Херсонщині

Олександр Ткаченко влаштувався газорізальником на «АрселорМіттал» вже під час війни. Він не довго пропрацював у цеху з ремонту енергетичного устаткування ремонтного виробництва, бо за декілька місяців його призвали до лав ЗСУ. Проте дуже швидко він став частиною колективу, завдяки легкій вдачі та вправності. 

«Ми працювали разом доволі короткий час, але важко було не помітити веселого за характером та старанного хлопця, яким був Олександр Ткаченко. Він працював газорізальником. Це нелегка професія, але Олександру все вдавалося. На жаль, його життя обірвала війна. Важко втрачати колег, ми завжди пам’ятатимемо нашого захисника», – розповів майстер цеху з енергетичного устаткування Володимир Рибка. 

Військового довгий час вважали зниклим безвісти та сподівалися на краще. Однак нещодавно його батьки отримали сумну звістку – їх син загинув ще 19 жовтня 2022 року у боях під П’ятихатками Херсонської області. Вічна пам’ять захисникові.

Джерело

Новости Кривого Рога