Армія рф не полишає спроб зруйнувати важливу інфраструктуру прифронтових громад Дніпропетровщини, зокрема Криворізького району та Кривого Рогу. Про це у ранковому зведенні 5 червня повідомив Олександр Ганжа, голова Дніпропетровської ОВА.
Криворіжжя знову під ворожим вогнем: що відомо про наслідки російських атак
У ніч на 5 червня понад 15 разів ворог атакував чотири райони безпілотниками та артилерією.
Обстріл Дніпропетровщини
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Червоногригорівська, Марганецька і Покровська громади.
У Павлоградському районі росіяни цілили по райцентру та Троїцькій громаді. Пошкоджені підприємство та приватні будинки. Загинула жінка. Чоловік 74 років госпіталізований у стані середньої тяжкості. 48-річний – лікуватиметься амбулаторно.
Завдав удару противник по Шахтарській та Миколаївській громадах на Синельниківщині. Понівечені багатоквартирні будинки, заправка, автівки.
У Самарівському районі ворог бив по Перещепинській громаді. Пошкоджений приватний будинок.
Ніч у громадах Криворіжжя пройшла без надвичайних ситуацій. Про це повідомили у Криворізькій РВА.
Цієї ночі підрозділи Сил оборони України знищили у різних районах області 22 російських БпЛА.
Читайте також: Зникла людина під час війни: куди звертатися та як розпочати розшук
Учора, 4 червня, майже 50 разів ворог атакував чотири райони безпілотниками, артилерією та авіабомбою.
Обстріл Криворіжжя
Противник бив по Грушівській і Апостолівській громадах на Криворіжжі. Пошкоджені кафе та автівка. 60-річна жінка поранена. Вона в лікарні у стані середньої тяжкості.
«Російські окупанти продовжують терор мирного населення Криворіжжя. У Грушівській громаді зафіксовано влучання FPV-дрону. В Апостолівській громаді ворог атакував БпЛА.
Внаслідок ворожих ударів пошкоджено легковий автомобіль та кафе. На жаль, поранення отримала 60-річна жінка. У стані середньої тяжкості її госпіталізовано до лікарні, де їй надають необхідну медичну допомогу«, — повідомили у Криворізькій РВА.
Обстріл громад Дніпропетровщини
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська, Покровська та Мирівська громади. Пошкоджені будинок культури, приватна оселя, інфраструктура. Поранені 73-річний чоловік та 54-річна жінка. Лікуватимуться вдома.
У Синельниківському районі росіяни били по Слов’янській, Васильківській, Шахтарській і Миколаївській громадах. Понівечені приватні будинки, трактор. Загинула 73-річна жінка. 26-річний чоловік госпіталізований у важкому стані. 38-річний – у стані середньої тяжкості.
У Дніпровському районі ворог цілив по Слобожанській і Петриківській громадах. Виникли пожежі. Займання, що сталося в будівлі логістичної компанії, загасили.
Раніше ми писали: на Дніпропетровщині стрімко поширюється павутинний кліщ: під загрозою врожай соняшнику та кукурудзи.
