Криворізька команда у лідерах обласного турніру з фунакоши шотокан карате

13 травня у нашому місті відбувся III Відкритий обласний турнір з фунакоші шотокан карате «Воїни шотокан». Більше сотні спортсменів та спортсменок із Кривого Рогу Дніпра та Києва взяли в ньому участь. За результатами турніру команда криворізького клубу бойових мистецтв «Окамі» у переможцях.

Криворізька команда у лідерах обласного турніру з фунакоши шотокан карате

У змаганнях Дніпро представляли клуби Todome, SHIDAI та «Ірина». Кривий Ріг – клуб бойових мистецтв «Окамі», столицю – київський клуб Shidai. За результатами турніру перше загальнокомандне місце посів криворізький клуб бойових мистецтв «Окамі». Його вихованці вкотре гідно представили наше місто. 

«Велика подяка тренерам клубів-гостей за те, що незважаючи на складні часи, їх спортсмени знайшли можливість завітати на наш турнір та дружньою конкуренцією ще більше роздмухати в наших серцях вогонь спортивного азарту, – зазначив Олексій Пантюхов у дописі на сторінці клубу бойових мистецтв «Окамі» у соцмережах. – Ми безмежно вдячні Збройним Силам України за синьо-жовтий прапор над нашим містом, за можливість бути поряд із найріднішими людьми, за те, що маємо змогу тренуватися і проводити змагання».

Криворізька команда у лідерах обласного турніру з фунакоши шотокан карате1

Криворізька команда у лідерах обласного турніру з фунакоши шотокан карате2

Криворізька команда у лідерах обласного турніру з фунакоши шотокан карате3

Криворізька команда у лідерах обласного турніру з фунакоши шотокан карате4

Джерело

Новости Кривого Рога