Криворізька плавчиня здобула золото всеукраїнського турніру Sea Star

З 26 по 28 травня в полтавському спортивно-видовищному комплексі «Акварена» відбувся всеукраїнський турнір з плавання Sea Star. В ньому взяли участь 160 спортсменів із різних регіонів України, в тому числі з Кривого Рогу. Наша юна плавчиня, вихованка ДЮСШ №1 виборола подвійне золото змагань та взяла участь у фінальному запливі в перегонах. Здобутками спортсменки поділилися на офіційній сторінці навчального закладу.

За узгодженням з Федерацією Плавання України, ці змагання були вибірковими на Чемпіонати України серед юнаків та молоді. Турнір проходив згідно з правилами World Aquatics. У змаганнях взяли участь 22 команди спортсменів 2008-2014 років народження з Києва та Київської, Харківської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Житомирської, Полтавської, Чернівецької і Дніпропетровської областей.

Гідно представила наше місто та ДЮСШ№1 на турнірі плавчиня Валерія Касьян. Дівчинка виборола дві золотих медалі та потрапила до фінального запливу у перегонах. До змагань плавчиню підготувала тренерка Жанна Дарага.