Криворізькі атлети здобули нагороди на змаганнях у Збаражі

З 8 по 10 червня у Збаражі пройшов Міжнародний турнір з вільної боротьби. Він був присвячений пам’яті майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка. Наше місто на турнірі представляли вихованці ДЮСШ №2 та повернулися з нагородами.

Днями у Збаражі завершився ХVII Міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби. Змагання були присвячені пам’яті майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка.

На Тернопільщині зібралося більше 200 атлетів: команди з 21 області України та з Молдови. Взагалі на змагання мали приїхати спортсмени зі Словаччини та Польщі, але через останні новини змінили своє рішення. З Кривого Рогу на першість вирушили вихованці ДЮСШ №2 та вибороли призові місця.

Сабір Гараєв здобув золото у ваговій категорії 71 кг. До змагань його підготував тренер Олександр Лозний.

Тимофій Адріанов виборов друге місце у ваговій категорії 92 кг. Спортсмен тренувався під керівництвом Олександра Подольського.