Криворізькі бійці перемогли на Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА

Фото Федерації ММА Дніпропетровської області

31 березня 2024 року спортсмени з Кривого Рогу перемогли на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств у Сербії. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній федерації ММА.

Представники криворізького спортивного клубу «Барс» завоювали бронзові нагороди у перший день Чемпіонату Європи 2024 зі змішаних єдиноборств ММА.

Криворізькі бійці перемогли на Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА1

Бійці  федерації ММА Дніпропетровської області Ярослав  Хлистов та Владислав  Хлистов вибороли бронзові нагороди на цих змаганнях у віковій категоріі 12-13 років.

Спортсменів до змагань готував тренер Ібадулаєв Руслан Якуб огли.

Криворізькі бійці перемогли на Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА2

Додамо, обидва борці виступають у складі збірної України зі змішаних єдиноборств ММА, яка вже має триразовий титул чемпіона світу.

У першому дні чемпіонату, де відбувалися змагання в категоріях 12-13 та 14-15 років, збірна України показала свою найвищу майстерність.

Відтак, загалом українці завоювали 8 золотих, 12 срібних та 13 бронзових медалей.

Раніше ми писали: завершили опалювальний сезон, перейменували вулиці та збирали на дрони для ЗСУ: дайджест тижневих новин Кривого Рогу.